Ocalony. Ćpunk w Kościele

Andrzej Sowa
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Ocalony. Ćpunk w Kościele
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nieustanna zabawa, alkohol i przypadkowe kontakty seksualne, coraz mocniejsze narkotyki, kolejne przekręty i kradzieże – tak wyglądało życie Andrzeja Sowy. A wszystko zaczęło się od momentu, w którym będąc w niższym seminarium duchownym, jako 14-latek po raz pierwszy zapalił marihuanę. W międzyczasie wraz z zespołem Maria Nefeli wygrał festiwal w Jarocinie i zyskał szacunek punkowej sceny muzycznej, by jednak po zaledwie kilku latach na własne życzenie wszystko stracić. Narkotyki okazały się ważniejsze. Gdy myślał, że nie ma już ratunku, że nikt już o nim nie pamięta, Bóg nieoczekiwanie wyciągnął do niego rękę. To niezwykle poruszające świadectwo daje nadzieję, że nigdy nie jest za późno by zawrócić, a Bóg zawsze czeka by dać człowiekowi drugą szansę.
Data wydania: 2014-02-16
ISBN: 978-83-240-3289-1, 9788324032891
Wydawnictwo: Znak
Kategoria: Biografia
Stron: 192

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ocalony. Naprawdę?

12.12.2021

Ćpunk w kościele? Jak można przekonać się z historii Andrzeja Sowy zarówno ćpun jak i punk mogą znaleźć w nim miejsce i poczuć żar ogniska Boskiej miłości... Osobiście z dużym dystansem podchodzę do świadectw ludzi, którzy będąc na marginesie społeczeństwa nagle doznają olśnienia i widząc jasne światełko w swoim mrocznym tunelu życia nawracają si... Recenzja książki Ocalony. Ćpunk w Kościele

Moja opinia o książce

Opinie

@spirit87
2021-12-12
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ocalony. Ćpunk w Kościele. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl