Od poetyki przestrzeni do geopoetyki

Elżbieta Konończuk, Elżbieta Sidoruk
Książka Od poetyki przestrzeni do geopoetyki
Książka Od poetyki przestrzeni do geopoetyki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tematyka książki […] pod redakcją Elżbiety Konończuk i Elżbiety Sidoruk wpisuje się w nurt badań bardzo ostatnio popularnych i modnych, chętnie podejmowanych przez literaturoznawców. Na tego typu mody badawcze patrzymy zazwyczaj podejrzliwie, a przecież to właśnie one stanowią impuls do podjęcia problematyki mało znanej, zapoznanej czy domagającej się naukowej renowacji, one też poszerzają, popularyzują i utrwalają nurty początkowo mniej znane czy badawczo ryzykowne. Tak jest i w tym przypadku: "Od poetyki przestrzeni do geopoetyki" staje się zarazem sprawdzianem efektywności (a nie wyłącznie efektowności) badawczego języka geopoetyki, jak i badaniem jego ograniczeń, prezentacją szerokiego spektrum zastosowań metody, ale i jej wielostronnych możliwości i aspektów. Z recenzji prof. UAM, dr hab. Bogumiły Kaniewskiej  
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7431-315-5, 9788374313155
Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu w Białymstoku
Seria: Poetyka i horyzonty tradycji
Kategoria: Językoznawstwo
Stron: 393
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Od poetyki przestrzeni do geopoetyki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Od poetyki przestrzeni do geopoetyki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}