Otchłań. Księga 1

Peter V. Brett
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Otchłań. Księga 1
Książka Otchłań. Księga 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony, za sprawą których świat ludzi skurczył się do odosobnionych skupisk. Jedyna nadzieja na ocalenie to garść częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Ludzkość musi stanąć do ostatecznej bitwy, w której, jak się zdaje, nie ma żadnych szans. Arlen, Jardir i Renna porywają się na skrajne szaleństwo, wierząc, że ich poświęcenie da ludziom jakąkolwiek, choćby minimalną szansę. Muszą zmusić schwytanego księcia demonów, by zaprowadziła ich do Otchłani, gdzie Matka Demonów rodzi nieprzeliczoną armię. Żadne z nich nie oczekuje, iż zdoła powrócić na powierzchnię. Rozpoczyna się bitwa o wszystko. Sharak Ka-ostatnia wojna przeciwko demonom. Nadch odzi czas roju.
Data wydania: 2018-01-31
ISBN: 978-83-7964-297-7, 9788379642977
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Cykle: Cykl Demoniczny, tom 5
Stron: 702

Autor

Studiował na uniwersytecie w Buffalo. Zdobył licencjat z j. angielskiego, krótko zgłębiał historię sztuki. Prowadził sklep z komiksami. Nastepnie pracował w wydawnictwie medycznym, gdzie, jak dziś ocenia, siedząc w biurowym boksie roztrwonił 10 najle...

Książki Peter V. Brett

Wszystkie książki Peter V. Brett

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

W oczekiwaniu..

Ostateczna rozgrywka między ludzkością a demonami jest coraz bliżej. Coraz wyraźniejsze staje się to na co od dawna przygotowywali się Arlen i Ahmann. Jednak ludzie nadal nie są gotowi: podzieleni, skłóceni, coraz bardziej koncentrujący się tylko na swoich własnych celach. Na szczęście są jednak ludzie, którzy nieustannie przypominają, że Sharum Ka już się zaczęła. Trzeba chwycić w dłonie każdy rodzaj broni i stanąć do walki. ,,Otchłań. Tom I" to powrót do najlepszych momentów sagi. Autor zaczyna domykać wszystkie wątki, ogranicza niepotrzebne dłużyzny a to co było nie do końca jasne, wreszci... czytaj dalej »

@deana @deana

Moja opinia o książce

Opinie
@Sargento_Garcia
2019-11-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2018-10-13)
Zakończyłem własnie czytanie, w mojej ocenie, chyba najlepiej napisanego cyklu fantasy jaki dane mi było przeczytać. Będzie mi bardzo brakowało wszystkich bohaterów tej rozbudowanej historii, których losy poznałem i z którymi się zżyłem.
{} | link |
@Johnson
2019-10-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2019-07-11) 📚2019 E-Book ...
MA
@Marion
2019-01-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane (2019-01-03)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się