Pełna harmonia

Michaela Dornberg
Książka Pełna harmonia
Książka Pełna harmonia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Lena odchyliła się do tyłu, zanurzyła rękę w wodzie i rozkoszowała się ciepłem słońca. Życie jest piękne! Urzekła ją ta magiczna chwila. Była wniebowzięta. Czuła się jak w raju. Raju, z którego nigdy nie chciałaby być wypędzona. Tylko czy istniało szczęście absolutne, trwające wiecznie? Czy zawsze tak będzie, jak jest teraz? - Kocham cię - dotarł do niej głos Thomasa. - I nigdy nie przestanę cię kochać, Lenko! Często jej to powtarzał, lecz w tym momencie te słowa nabrały szczególnego znaczenia. Były potwierdzeniem tego, że rzeczywiście szczęście istnieje, nie jest wytworem jej bujnej wyobraźni. Nie będzie dłużej nad tym rozmyślać, po prostu będzie się cieszyć życiem u jego boku, bez żadnego "ale"! Cóż mogłoby im zaszkodzić? Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość. Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórzem, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną, pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatającą turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak szybko stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwań, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Zu bis ans Ende der Welt/Du bist unser kleiner Schatz!
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-452-7, 9788377694527
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 33
Stron: 187
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Pełna harmonia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pełna harmonia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}