Podróże służbowe krajowe i zagraniczne

Urszula Janowska, Sebastian Samol, Aneta Wesołowska
Podróże służbowe krajowe i zagraniczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozliczanie kosztów podróşy słuşbowej polega na właściwym naliczeniu i odpowiednim udokumentowaniu naleşności przysługujących pracownikom z tytułu wykonywanych zadań poza stałym miejscem zatrudnienia. Istotne jest dokonanie trafnej podatkowej kwalifikacji wypłat naleşności odpowiednio dla pracodawcy i dla pracownika. Niezbędna jest takşe umiejętność zastosowania właściwych przepisów prawa podatkowego, aby korzystając z przyznanych zwolnień podatkowych pamiętać o przyznanych limitach i zasadach naliczania poszczególnych składników wchodzących w zakres kosztów podróşy słuşbowych. Niniejsza publikacja przyblişy Czytelnikom tematykę związaną z rozliczaniem podróşy słuşbowych począwszy od podstawowych pojęć poprzez omówienie obowiązujących przepisów, a takşe praktyczne ujęcie tych zagadnień na konkretnych przykładach.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-60756-28-7, 9788360756287
Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podróże służbowe krajowe i zagraniczne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podróże służbowe krajowe i zagraniczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl