Prawo cywilne : krótki wykład

Mariusz Piotrowski
Prawo cywilne : krótki wykład
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik Prawo cywilne. Krótki wykład zawiera wszystkie najważniejsze zagadnienia szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym części ogólnej prawa rzeczowego, zobowiązań, prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego oraz postępowania cywilnego. Instytucje prawa cywilnego są omawiane w sposób ogólny i przystępny, z odesłaniem do odpowiednich przepisów prawa oraz przykładów ilustrujących cel poszczególnych instytucji prawnych. Książka jest adresowana do studentów kierunków nieprawniczych oraz osób nie posiadających wykształcenia prawniczego. Mogą z niej również korzystać Czytelnicy przygotowujący się do różnego rodzaju egzaminów z zakresu prawa cywilnego, chcący powtórzyć i ugruntować posiadaną wiedzę. Publikacja może być też użyteczna w uzyskaniu podstawowych informacji z zakresu prawa cywilnego przez osoby zarządzające przedsiębiorstwami oraz działami sprzedaży, zaopatrzenia czy marketingu w przedsiębiorstwach.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7205-200-1, 9788372052001
Wydawnictwo: WSB

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Prawo cywilne : krótki wykład nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo cywilne : krótki wykład. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl