Prawo gospodarcze i handlowe. Repetytorium

Jan Pakosiewicz
Prawo gospodarcze i handlowe. Repetytorium
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prawo gospodarcze i handlowe jest obszerne dziedziną o zasadniczym znaczeniu dla obrotu gospodarczego. Z przepisami kodeksu spółek handlowych czy innych ustaw odnoszących się do stosunków gospodarczych przyszli adwokaci, sędziowie, radcowie prawni i notariusze stykać się będą coraz częściej. Stąd też prawo gospodarcze i handlowe stało się ważnym elementem wykształcenia prawniczego. Proces przyswajania wiedzy o tej gałęzi prawa winien zacząć się już na studiach oraz życzliwości i radom prof. dr. hab. Wojciecha Pyzio-ła, kierownika Katedry Prawa Gospodarczego Prywatnego UJ, powstało niniejsze repetytorium. Ma ono za zadanie pomóc studentom w powtórzeniu i utrwaleniu materiału przed egzaminem, może służyć również kandydatom na aplikacje. Autorzy mają nadzieję, że przygotowana przez nich publikacja spełni swoje zadanie.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7444-372-2, 9788374443722
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Prawo gospodarcze i handlowe. Repetytorium nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo gospodarcze i handlowe. Repetytorium. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl