Przykład. Dydaktyczny składnik ustawodastwa - studium empiryczne

Agnieszka Kubik
Przykład. Dydaktyczny składnik ustawodastwa - studium empiryczne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dr Agnieszka Kubik - ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studiowała też socjologię na Uniwersytecie Warszawskim. Stopień doktora nauk humanistycznych uzyskała w Instytucie Filozofii UMK. Jest adiunktem w Instytucie Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W pracy naukowo--badawczej uwaga autorki skierowana jest na moralność i prawo, na niektóre zagadnienia metodologiczne i socjologiczne z tych dziedzin. Praca stanowi studium empiryczne nad przykładem z ustawodawstwa. Jej wyniki są dokumentowane cytowanymi z ustawodawstwa przepisami, które są dla niej materiałem empirycznym. Obierając przykład jako przedmiot zainteresowania, kierowano się przede wszystkim tą jego cechą, którą można by nazwać walorem dydaktycznym przykładu. Natomiast ustawodawstwo, które dostarcza materiału badawczego, ma ten walor, że udostępnia przykład w całej rozciągłości i potwierdza j ego dokumentacyjną autentyczność.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-89886-70-5, 9788389886705
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Przykład. Dydaktyczny składnik ustawodastwa - studium empiryczne aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Przykład. Dydaktyczny składnik ustawodastwa - studium empiryczne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl