Rachunkowość handlowa w praktyce

Roman Niemczyk
Rachunkowość handlowa w praktyce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rachunkowość handlowa w praktyce to podręcznik, który zaznajamia Czytelnika z podstawowymi problemami rachunkowości handlowej. Autor omawia w nim następujące zagadnienia programowe: organizacja rachunkowości w jednostkach, wybrane pozycje bilansu, obrót towarowy, inwentaryzacja, ewidencja i rozliczanie kosztów handlowych, ustalanie i podział wyniku finansowego jednostki handlowej, podstawowe sprawozdania finansowe i ich analiza oraz wybrane zagadnienia z ewidencji księgowej działalności wytwórczej. Treść książki wzbogacają liczne przykłady, ćwiczenia oraz zadania, które dostosowane sq do aktualnie obowiązujących przepisów prawnych. Opracowanie umożliwi Czytelnikowi zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostki handlowej w warunkach znowelizowanej ustawy o rachunkowości, jak również przybliży główne kierunki przekształceń polskiego prawa bilansowego z uwzględnieniem Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7187-747-6, 9788371877476
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rachunkowość handlowa w praktyce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rachunkowość handlowa w praktyce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl