Rachunkowość i decyzje finansowe

David Roderic Myddelton
Książka Rachunkowość i decyzje finansowe
Książka Rachunkowość i decyzje finansowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta z pewnością pomoże polskiemu czytelnikowi zapoznać się z podstawowymi pojęciami i zasadami obowiązującymi w tych dziedzinach. Książka składa się z trzech części.W pierwszej z nich omówiono rachunkowość finansową, w tym rodzaje sprawozdań finansowych, amortyzację, wycenę zapasów, rachunkowość w warunkach inflacji. Część druga dotyczy rachunkowości zarządczej i obejmuje problematykę kosztów i dochodów oraz budżetowania. W części trzeciej omówiono zarządzanie finansami a zwłaszcza zarządzanie gotówką i kapitałem obrotowym, inwestowanie, obsługę zadłużenia, kapitał własny, połączenia i reorganizacje spółek.Książka zawira bardzo liczne przykłady oraz zamieszcza po każdym rozdziale pytania kontrolne, a także ćwiczenia i analizy przypadków, które pomagają utrwalić zdobytą wiedzę.
Data wydania: 1997
ISBN: 978-83-208-1049-3, 9788320810493
Wydawnictwo: PWE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Rachunkowość i decyzje finansowe aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rachunkowość i decyzje finansowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}