Raz, dwa, trzy, gwiazdą jesteś... Ty!

Susan Heyboer O'Keefe
Książka Raz, dwa, trzy, gwiazdą jesteś... Ty!
Książka Raz, dwa, trzy, gwiazdą jesteś... Ty!
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzieci czują się „inne” z wielu powodów. Niestety, we współczesnym świecie, który zwraca ogromną uwagę na wygląd zewnętrzny, widoczne talenty oraz idealną kondycję fizyczną, dzieci mogą dojść do przekonania, że różnic należy się wstydzić. Dorośli muszą zwrócić uwagę na te uczucia i zapewnić dzieci, że cechy, które je wyróżniają, czynią z nich niepowtarzalny dar dla świata. Z pomocą mądrych skrzatów, bohaterów tej książki, zachęćmy nasze dzieci, by zaakceptowały, doceniły i cieszyły się z różnic między ludźmi.  
Tytuł oryginalny: Be the Star That You Are!
Data wydania: 2006
ISBN: 83-7424-098-9, 8374240989
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Cykl: Skrzat od dobrych rad, tom 1
Stron: 32
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Raz, dwa, trzy, gwiazdą jesteś... Ty!? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Raz, dwa, trzy, gwiazdą jesteś... Ty!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}