Seksualność sukcesu i pieniędzy

Bożena Figarska
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Seksualność sukcesu i pieniędzy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nie wszyscy musimy zostać multimilionerami, nie każdy o tym marzy, ale każdy powinien żyć godnie i wzrastać w dobrobycie oraz z radością dzielić się nim, doświadczać wolności wynikającej z umiejętności kreowania i wykorzystywania pieniędzy na najwspanialsze, najbardziej wzniosłe cele. Do twojego rozwoju nie przyczynia się samo posiadanie dóbr, ale właśnie umiejętność ich tworzenia. Jest niezwykle ważne, aby kochać to, co się robi, a tylko ty wiesz, co kochasz, co jest dla ciebie ważne, jakie wywołuje emocje, kiedy pojawiają się uczucia bycia "na właściwym miejscu". Stworzyć swoje pieniądze to nie to samo, co otrzymać je od kogoś. Ogromna moc i satysfakcja, które towarzyszą twemu sukcesowi, sa dużo ważniejsze od samych efektów wymiernych.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7229-112-7, 9788372291127
Wydawnictwo: JK

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Krótki kurs filozofii energii sukcesu

20.11.2012

Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, pewnie chodzi o pieniądze. Albo o seks. Te dwa tematy od wieków elektryzują i jednocześnie stanowią tabu. Bożena Figarska, autorka książki „Seksualność sukcesu i pieniędzy”, bierze je na warsztat i poddaje wnikliwej analizie. Adresat określony jest bardzo konkretnie. „Sięgnęłaś po tę książkę, pisze we wstępie autorka... Recenzja książki Seksualność sukcesu i pieniędzy

Moja opinia o książce

Opinie

@benioff
2012-11-20
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Seksualność sukcesu i pieniędzy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl