Sudety. Przewodnik

Janusz Czerwiński
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Sudety. Przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Przewodnik obejmuje obszar całych Sudetów od Gór Łużyckich po Góry Odrzańskie na terenie Polski, Czech i Niemiec. Składa się z trzech części . Część pierwsza Oblicze Sudetów to ogólne informacje fizyczno-geograficzne, historyczne oraz o zagospodarowaniu turystycznym. Część druga ABC miejscowości z obszaru Polski, Niemiec i Czech. Część trzecia Pasma Sudetów to opis szczytów i pasm w układzie fizyczno-geograficznym. Zarówno z miejscowości jak i z poszczególnych pasm górskich autor opisuje dziesiątki wycieczek do różnych atrakcji sudeckich. Całość uzupełniają liczne plany miejscowości, mapy turystyczne, rzuty i grafiki. Zamieszczono też około 600 fotografii.
ISBN: 978-83-65828-25-5, 9788365828255
Wydawnictwo: EKO-GRAF

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Sudety - ciekawe góry, wspaniały przewodnik

22.01.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Sudety to arcyciekawy łańcuch górski położony na obszarze Polski południowo-zachodniej, jak i północnej części Czech. Skrawek tego łańcucha, aczkolwiek niewielki, leży też po stronie niemieckiej. To wiele pasm górskich, klimatyczne miasteczka, to miejsce na wspaniałe wakacje czy też ferie zimowe. Planując swoje wyjazdy na Dolny Śląsk w góry, poszu... {} Recenzja książki Sudety. Przewodnik

Moja opinia o książce

Opinie

@biegajacy_bibliotekarz
2020-01-22
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane Moje góry

Cytaty z książki

O nie! Książka Sudety. Przewodnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl