Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich

Roger Faligot
Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

By odpowiedzieć na pytanie, czy chińskie służby specjalne są rzeczywiście najpotężniejsze na świecie, przeprowadził setki rozmów z ekspertami od wywiadu, politykami, dyplomatami, uciekinierami i dysydentami, przeczesał archiwa chińskie, japońskie, rosyjskie i europejskie, docierając do wielu nieznanych i pilnie strzeżonych do tej pory dokumentów. W efekcie udało mu się stworzyć niezwykły dokument ujawniający historię oraz kulisy funkcjonowania chińskiego wywiadu od czasów Mao aż po dzień dzisiejszy, dokument, pełen szokujących historii, w których przewijają się słynne postacie z przełomu XX i XXI wieku, takie jak Clinton, Bush, Gorbaczow, Chirac czy Sarkozy. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto pragnie się dowiedzieć, na jakie korzyści przekłada się podejmowane przy akcjach wywiadowczych ryzyko.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7508-161-9, 9788375081619
Wydawnictwo: Sonia Draga

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajne służby chińskie. Od Mao do igrzysk olimpijskich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl