Technika wykonywania ćwiczeń leczniczych

Adam Rosławski, Tadeusz Skolimowski
Technika wykonywania ćwiczeń leczniczych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Najnowsze wydanie tej pożytecznej książki jest dowodem jej popularności i uznania Czytelników. W prosty, nieskomplikowany sposób omówiono szczegółowo rodzaje i technikę wykonywania różnorodnych ćwiczeń leczniczych. Liczne, schematyczne ryciny dokładnie ilustrują tekst i ułatwiają jego przyswojenie. Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla kinezyterapeutów i rehabilitantów, ale bardzo pomocna może być także dla innych osób, chcących kontynuować zalecone ćwiczenia lecznicze i usprawniające. Spis treści * Zasady wykonywania ćwiczeń leczniczych * Pozycje wyjściowe do ćwiczeń i ogólna charakterystyka ruchów w stawach * Ćwiczenia rozluźniające * Ćwiczenia oddechowe * Ćwiczenia bierne * Ćwiczenia wspomagane - prowadzone * Ćwiczenia samowspomagane * Rozciągania (redresje) * Ćwiczenia izometryczne * Ćwiczenia czynne w odciążeniu * Ćwiczenia czynne w odciążeniu z oporem * Ćwiczenia czynne wolne * Ćwiczenia czynne z oporem * Ćwiczenia synergistyczne * Zasady prowadzenia ćwiczeń w wodzie * Ćwiczenia poranne * Ćwiczenia ogólne usprawniające * Piśmiennictwo
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-200-3160-7, 9788320031607
Wydawnictwo: PZWL
Kategorie: Medycyna, Podręczniki
Mamy 5 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Technika wykonywania ćwiczeń leczniczych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Technika wykonywania ćwiczeń leczniczych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl