Ten trzeci

Michaela Dornberg
Książka Ten trzeci
Książka Ten trzeci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Oparła się i zamknęła oczy. Źle spała tej nocy i zmęczenie dawało teraz o sobie znać. Zapięła pasy, stewardesa zaczęła udzielać pierwszych instrukcji i przywitała pasażerów na pokładzie samolotu. - Pardon - usłyszała nagle. Już raz przeżyła podobną historię, kiedy w ostatnim momencie ktoś zajął miejsce obok niej. Wtedy był to energiczny pan Andre Humblet, sprzedawca alkoholi, z którym dzisiaj robi świetne onteresy. Czy tym razem też usiadł obok niej ktoś jego pokroju pana Humbleta? "To byłoby dość zabawne", pomyślała. Otworzyła oczy i spojrzała w bok. Nie, to niemożliwe! Wpatrywała się w mężczyznę, który usiadł obok niej. To nie fatamorgana! Obok niej siedział Gregor Olsen! Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Rosen voller Donen/Wenn die Leidenschaft erwacht...
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7769-449-7, 9788377694497
Wydawnictwo: Edipresse
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 30
Stron: 187
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ten trzeci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ten trzeci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}