Trauma

Sabina Lavender
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Trauma
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Ucieczka z piekła ma swoją cenę

Ina uważa, że jedyną rzeczą, do jakiej się nadaje, jest prostytucja. Wmanewrowana w tę profesję przez swojego byłego chłopaka, Alana, zaczyna tracić nadzieję, że kiedykolwiek uda jej się wrócić do normalności. Kiedy na jej drodze pojawia się tajemniczy mężczyzna, jej życie z dnia na dzień zmienia się diametralnie. Jako członkini mafijnej organizacji znanej jako Korporacja, Ina będzie wspierać ją w walce o przejęcie tajnych danych związanych ze zbliżającym się kryzysem energetycznym. Wygląda na to, że przewidywana od lat globalna katastrofa jest bliżej, niż do tej pory się wydawało…

Czy Inie uda się pomyślnie zakończyć niebezpieczną misję, która może stać się początkiem krwawej walki o wpływ na losy świata?

Wydanie 1 - Wyd. Novae Res
Data wydania: 2023-12-11
ISBN: 978-83-8313-746-9, 9788383137469
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 240
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Ucieczka z piekła ma swoją cenę"...

1.01.2024

Książki sensacyjne lubię, to mój jeden z najbardziej ulubionych gatunków. Szybka, dynamiczna akcja, postaci o różnych charakterach, i tych mrocznych, i tych pozytywnych. Tego oczekuję w lekturze, może dodałbym jeszcze błyskotliwe dialogi, tak, by opowieść dobrze się czytało. Czy Trauma Sabiny Lavender przypadła mi do gustu? Czy spełniła powyższe m... Recenzja książki Trauma

Trauma

28.01.2024

Ina to młoda dziewczyna ,która wiodła spokojne życie.Studiowała pielęgniarstwo i tworzyła szczęśliwy związek z Alanem.Jednak do czasu,kiedy zmanipulowana i zastraszona przez niego zaczęła zajmować się prostytucja.Ina już nie widzi wyjścia z tej trudnej sytuacji I powrotu do normalności. Wśród licznych klientów trafia jej się tajemniczy mężczyzna.P... Recenzja książki Trauma

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@mamazonakobieta
2024-02-18
7 /10
Przeczytane

Ina kiedyś była szczęśliwa, zakochana, studiowała i prowadziła normalne życie, jak wiele innych młodych osób. Jednak w pewnym momencie wszystko się zmieniło, Alan się zmienił i sprawił, że zatraciła siebie. Chociaż udało jej się od niego uwolnić, trauma pozostała. Nadal jest prostytutką, nadal nie wierzy w siebie i boi się, że przeszłość po nią wróci. Wystarczy jego imię, aby wpadła w histerię, o tym, co przeszła, nie idzie zapomnieć.
Pewnego dnia kobieta ma dość nietypowego klienta. Nie chce od niej seksu, co jest dziwne, jednak propozycja, którą jej składa, wywołuje u niej wręcz panikę. Choć gwarantuje jej bezpieczeństwo, wystarczy, że z tym wszystkim ma związek Alan, aby ona nie chciała nawet słyszeć o propozycji. Czy jednak się odważy i zawalczy o siebie? Czy pokona swoją przeszłość? Czy zacznie wierzyć w siebie? Co takiego stało się w jej przeszłości? Czego dokładnie chce od niej tajemniczy mężczyzna?

Historia, jaką znalazłam w książce to opowieść o kobiecie, która przeszła w życiu bardzo dużo, a teraz dostaje szansę na poradzenie sobie. Pełna namiętności, bólu, strachu. Okazała się dość ciekawa, a przy tym niebanalna. Mnie zarówno pomysł na fabułę, jak i cała reszta się spodobały.
Akcja momentami szybsza, momentami wolniejsza, znalazłam w niej kilka ciekawych zwrotów. Książka była dość wciągająca, czytało się ją nawet szybko.

Bohaterowie wywołujący emocje, tacy, których historię czyta się z ciekawością. Mają zarówno wady, jak i zalety, co ...

× 1 | link |
@zaczytana_kociara87
2024-01-28
6 /10
Przeczytane
@biegajacy_bibliotekarz
2023-12-19
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Trauma. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl