W Poszukiwaniu Energii Miłości

Eliza Sarna
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka W Poszukiwaniu Energii Miłości
Książka W Poszukiwaniu Energii Miłości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

(…) Ludzie dużo śpią. Są tacy, co przesypiają całe swoje życie. Niektórzy nawet nie chrapiąc. Cisza. Pozornie wiele się dzieje, ale to świat ciszy. (...) (…) Gdy zdecydujesz naprawdę się obudzić, gdy zdobędziesz się na zdjęcie pierwszej skóry, na wychylenie z bezpiecznej skorupy toksycznych przyzwyczajeń i przekonań, by świadomie ocenić stan swojej duszy – dopiero wtedy docenisz prawdziwy sen. Będzie Ci potrzebny by zbalansować Światło, które zabłyśnie na wszystkich Twoich ścieżkach. (…) (…) Obudź się więc. Otwórz szeroko oczy i zobacz w czym tkwisz po kolana, po pas, a w czym po szyję. Zastanów się jak długo można tak trwać. (…). „W Poszukiwaniu Energii Miłości” to próba uchwycenia przemiany jaka zachodzi w życiu człowieka stojącego na skraju przepaści, miotanego przez niewidzialne siły kłębiące się we wnętrzu. To wędrówka przez krainę c odziennych zdarzeń i doświadczeń, tak skrajnych jak lęk przed śmiercią i odczuwanie Miłości do całego Dzieła Stworzenia. Dziesiątki pytań skierowanych bezpośrednio do czytelnika pozwalają spojrzeć na siebie, jak na odtwórcę arcyciekawej roli odgrywanej mniej lub bardziej świadomie w tym właśnie miejscu i czasie. Ta historia to dowód na to, że życie warte jest przebudzenia pomimo wszystko. Ludzie długo śpią. Niektórzy nawet całe życie. Wybór należy do Ciebie...
Data wydania: 2011-07-13
ISBN: 978-83-62468-37-9, 9788362468379
Wydawnictwo: Drzewo Laurowe

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jesteśmy jak Feniksy

Jesteśmy jak Feniksy. Wciąż na nowo odradzamy się w różnych sytuacjach życia, za każdym jego zakrętem wybierając jakąś drogę. Czy jednak są to mądre wybory? Czy znamy siebie wystarczająco, by wybierać to, co dla nas najlepsze? I jak odnaleźć sens własnego życia? Jak trafić do własnego wnętrza? Opierając się na własnej historii, autorka "W Poszukiwaniu Energii Miłości" zadaje sobie i czytelnikom różne pytania, odkrywając prawdę o nas samych. O tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Ale przede wszystkim siła płynąca z tej książki pokazuje, że jesteśmy niczym feniksy – miotani przez różne zakręty... czytaj dalej »

SK
@skryby

Moja opinia o książce

Opinie
SK
@skryby
2011-07-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Jesteśmy jak Feniksy Jesteśmy jak Feniksy. Wciąż na nowo odradzamy się w różnych sytuacjach życia, za każdym jego zakrętem wybierając jakąś drogę. Czy jednak są to mądre wybory? Czy znamy siebie wystarczająco, by wybierać to, co dla nas najlepsze? I jak odnaleźć sens własnego życia? Jak trafić do własnego wnętrza? Opierając się na własnej historii, autorka zadaje sobie i czytelnikom różne pytania, odkrywając prawdę o nas samych. O tym, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Ale przede wszystkim siła płynąca z tej książki pokazuje, że jesteśmy niczym feniksy – miotani przez różne zakręty życia, wciąż odradzamy się na nowo, z nową nadzieją wchodząc w to, co przed nami…
{} | link |

Co czytać po książce “W Poszukiwaniu Energii Miłości”- Eliza Sarna

Książka A to Polska Właśnie? czyli Wesele 2012
A to Polska Właśnie? czyli ... Radosław Lemański
{}10/10
"A to Polska Właśnie? czyli Wesele 2012" to świetna satyrycz...
Książka WIERSZE NA DOBRANOC I NA DOBRY WIECZÓR
WIERSZE NA DOBRANOC I NA DO... Janusz Jabłoński
{}10/10
Wiersze na dobranoc i na dobry wieczór to tomik rymowanych, ...
Książka Rok Jeża Teofila
Rok Jeża Teofila Aniela Cholewińska-Szkolik, Aniela Cholewińska
{}10/10
„Rok Jeża Teofila” Bajka opowiada o przygodach, jakie w ciąg...
Książka (Nie) Wielka Ucieczka czyli Legenda o Błękitnookim Chłopcu
(Nie) Wielka Ucieczka czyli... "Gosti’noor"
{}10/10
Przepowiednia głosi, że Błękitnooki Chłopiec może wpływać na...
Książka Dobiechna
Dobiechna Agnieszka Majchrzak
{}9.3/10
Pradzieje, czasy jeszcze przed formowaniem się państwa polsk...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}