W towarzystwie aniołów

Robert Strand
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
W towarzystwie aniołów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Prawdziwe historie ludzi, którzy w różnych sytuacjach życiowych doświadczyli spotkania z aniołami i ich pomocy. Każda opisana historia zakończona jest pytaniami do refleksji, co może pomóc Czytelnikowi odkryć obecność aniołów we własnym życiu. Od najdawniejszych czasów ludzie wierzą w cudowną interwencję aniołów , które pojawiają się by uchronić człowieka przed niebezpieczeństwem, zbłądzeniem w grzechu, a nawet śmiercią. Ciągle trudno jest zgłębić prawdziwą naturę tych niezwykłych istot. Robert Strand przekonuje, że takie cudowne zdarzenia z udziałem posłańców Pana Boga wciąż mają miejsce, choć najczęściej o ich niezwykłości zdajemy sobie sprawę po czasie, kiedy dokładnie przeanalizujemy fakty związane z naszym życiem. Ta książka to pełna niezwykłych historii opowieść o ogromnej miłości Boga do człowieka , która przejawia się w nieustannej opiece aniołów. Jest zapisem prawdziwych spotkań z Bożymi posłańcami.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-8021-001-1, 9788380210011
Wydawnictwo: M

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

W towarzystwie aniołów

1.10.2014

Czy wierzysz w istnienie aniołów? Jak wyobrażasz sobie anioła? Czy kiedykolwiek spotkałeś go na swojej drodze? Czy zdajesz sobie sprawę, że otaczają nas anielscy obrońcy? “W towarzystwie aniołów” to 26 opowieści o osób, które na swojej drodze spotkały anioła, lub grupę posłańców. Autor zastrzega, że każda z tych historii, została dogłębnie zwery... Recenzja książki W towarzystwie aniołów

Moja opinia o książce

Opinie

@Karalajn
2014-10-01
8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka W towarzystwie aniołów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl