Za mamusię, za tatusia - sposób na niejadka

Marta Bąkowska
Za mamusię, za tatusia - sposób na niejadka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka adresowana jest do rodziców, którzy chcą świadomie kształtować nawyki żywieniowe swoich dzieci na różnych etapach ich rozwoju, a szczególnie do tych, których dzieci już mają problemy z jedzeniem. Poszczególne rozdziały pokazują, jaki wpływ na karmienie dziecka ma nabywanie nowych umiejętności rozwojowych, zmiany otoczenia oraz problemy zdrowotne i podpowiadają, jak radzić sobie z tego rodzaju kłopotami. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem w postaci praktycznych porad dla osób karmiących maluchy i odpowiedzialnych za to, co i jak jedzą starsze dzieci. Znajdziemy tu również: - porady dietetyka, niezwykle pomocne dla rodziców niejadka w każdym wieku – od pierwszych dni życia aż po wiek szkolny; - jadłospisy i tabele żywieniowe, z których warto korzystać, wprowadzając modyfikacje do diety dziecka; - adresy poradni laktacyjnych. Jeżeli przyswoimy sobie tę wiedzę, okaże się, że nie taki niejadek straszny!
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7993-216-0, 9788379932160
Wydawnictwo: REA
Stron: 240

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Za mamusię, za tatusia - sposób na niejadka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Za mamusię, za tatusia - sposób na niejadka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2023 nakanapie.pl