Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Danuta Fyszemberg
Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przepisy dotyczące prowadzenia przez pracodawców działalności socjalnej wywołują liczne wątpliwości. Niniejszy poradnik stanowi źródło informacji o tworzeniu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, naliczaniu odpisów, o tworzeniu przepisów wewnątrzzakładowych, współpracy z załogą, zasadach przyznawania świadczeń oraz trybie rezygnacji z realizacji obowiązków socjalnych. Omówiono również konsekwencje nieprzestrzegania regulacji w tym zakresie. Publikację wzbogacają: liczne przykłady, orzecznictwo wzory dokumentów związanych z prowadzeniem działalności socjalnej. Książka stanowi wyczerpujące opracowanie dotyczące kwestii związanych ze stosowaniem przepisów ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych, przydatne pracodawcom, służbom kadrowo-księgowym, związkom zawodowym i pracownikom.
ISBN: 978-83-7526-588-0, 9788375265880
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska - ABC
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl