Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata

Rolland Baker, Heidi Baker
Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pomimo skrajnie niesprzyjających okoliczności, Rollandowi i Heidi Baker udało się przynieść nadzieję, cudowne uzdrowienie i wiarę do najuboższego społeczeństwa świata – Mozambiku. Dzięki tej książce możemy razem z nimi przeżywać niesamowite historie Bożej nadprzyrodzonej interwencji we współczesnym świecie. CZY BÓG NADAL CZYNI CUDA? Czy także i dzisiaj rozmnaża jedzenie, zaopatruje tam, gdzie nie ma żadnego zaopatrzenia, leczy chorych i wskrzesza zmarłych? Książka „Zawsze pod dostatkiem” jest świadectwem tego, że wszystkie te rzeczy i wiele innych wspaniałych Bożych cudów mają miejsce dzisiaj tak samo jak w czasach biblijnych. Nawet wśród najdotkliwszego ubóstwa, najcięższych chorób i najbardziej przejmującego cierpienia - On ma moc przyjść nam z pomocą. Czytając o przygodach, jakie są udziałem misjonarzy Rollanda i Heidi Bakerów podczas ich posługi w Mozambiku – kraju tak bardzo zniszczonym przez wojny domowe i klęski głodu, że znalazł się wśród najuboższych państw świata – będziecie zadziwieni nieograniczoną niczym mocą Bożą i Jego wierną troską. Historia tego, w jaki sposób Bóg sprawił, iż Bakerowie byli w sta- nie pomóc setkom bezdomnych, porzuconych dzieci w Mozambiku i założyć pięć tysięcy kościołów, zapali nowy ogień w Waszych sercach i poruszy Was do łez. Prosta zasada „pomaganie jednej osobie naraz” i podejmowanie codziennego wyboru, aby całą swoją ufność pokładać w Panu uwalniają w naszym życiu ogromną moc, która jest w stanie przemienić każdą sytuację. Wyrusz z nami w tę podróż! Staniesz się świadkiem tego, co Pan czyni dzisiaj w jednym z najuboższych narodów świata, i zapragniesz zaprosić Go do tego, by te same rzeczy czynił w Twoim własnym życiu.
Tytuł oryginalny: Always enough. God’s miraculous provision among the poorest children on Earth
Data wydania: 2005
ISBN: 83-89634-85-6, 8389634856
Wydawnictwo: W Wyłomie
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 205

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Zawsze pod dostatkiem. Świadectwo nadprzyrodzonego Bożego zaopatrzenia wśród najuboższych dzieci świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl