Życie z zawadą

Anna Milewska
Życie z zawadą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Anna MILEWSKA opowiada historię swojego długoletniego szczęśliwego związku z Andrzejem Zawadą. Jakim sposobem ci znani, atrakcyjni, niezależni ludzie, wybitna aktorka i sławny himalaista przetrwali razem tyle lat..." (Tomasz Łubieński "Nowe Książki") ...o tym i o wielu innych sprawach: przygodach – podróżach i wyprawach, spektaklach teatralnych i filmach, kłopotach i dramatach, rodzinie i przyjaciołach, wydarzeniach codziennych i niezwykłych, sukcesach i porażkach, jest ta świetnie napisana, bogato ilustrowana książka. (Wiesław Łoś)
ISBN: 978-83-87572-13-6, 9788387572136
Wydawnictwo: Łośgraf

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Życie z zawadą nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Jjolka
@Jjolka
2011-11-19

Początki, pomimo 600 stron, rokowały się optymistycznie. Starałam się czytać, nie nudzić się, i łudzić się, że a może jednak całkiem samego Zawady będzie więcej. Niestety. Nie polubiłam stylu pisania pani Milewskiej, jak dla mnie zbyt "kobieca" co śmiesznie brzmi w tym kontekście. Niestety Zawada nie miał czasu na pisanie książki a szkoda. Wolę męski punkt spojrzenia. Jak sam tytuł mówi: "Życie z Zawadą". I nie mniej nie więcej. Anna Milewska szczegółowo, nawet bardzo, opisuje bodajże całe swoje życie z osobami w nim towarzyszącymi.Dlatego lektura jest tak rozwlekła. Równolegle do spostrzeżeń autorki pojawiają się listy pisane od przyjaciół, ukochanych osób czy od samej Milewskiej. Dużo zdjęć. Dużo szczegółów. Dużo prawdy. Dużo emocji. A przeczytałam tylko 200 stron. Więcej nie dam rady ponieważ mnie interesuje sam Zawada. I tylko Zawada. Góry.I podróże. Pani Anna to osoba sympatyczna, zwiewna, marzycielska, znająca swoją wartość a brzydziej ujmując próżna - a za takimi osobami nie przepadam. Odnoszę wrażenie, że Milewska od początku swojej kariery i męża przygotowywała się z myślą o tym, że kiedyś wyda owoc jej,jego, ich życia. Ładny pamiętnik do którego można sięgnąć by coś z leksza sobie przypomnieć. Przeznaczony również dla fanów? małżeństwa Zawadów.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Życie z zawadą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat