Nawiedzone miasteczko Shadow Hills Anastasia Hopcus

Okładka Nawiedzone miasteczko Shadow Hills
autor:
Anastasia Hopcus
wydawnictwo:
Nasza Księgarnia
data wydania:
2011
ISBN:
9788310119407

Opis

Po tragicznej i tajemniczej śmierci siostry Ateny Persephonę Archer dręczą dziwaczne i przerażające sny... Dziewczyna czuje, że są w jakiś sposób związane z niedawną tragedią... Wie również, że podobne koszmary miała siostra. W pamiętniku Ateny odkrywa wzmiankę o miasteczku Shadow Hills. Postanawia przenieść się do tamtejszej szkoły - intuicja podpowiada jej, że tam kryje się rozwiązanie zagadki. Ale pytań tylko przybywa. Co wspólnego mają szkoła, tajemnicza epidemia, która przed wiekami zdziesią..tkowała mieszkańców, oraz stary cmentarz? I jak to możliwe, że Persephona spotyka w Shadow Hills chłopaka, o którym śniła?
Dociekliwość dziewczyny i jej dążenie do rozwikłania zagadek przeszłości mogą ją zniszczyć...

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Literatura młodzieżowa
  Literatura dla dzieci i młodzieży » Literatura » Literatura dla młodzieży zagraniczna
  "Nawiedzone miasteczko Shadow Hills" to pierwsza wydana w Polsce powieść amerykańskiej autorki, Anastasii Hopcus. Przed jej przeczytaniem nie natknęłam się na żadną super-zachęcającą opinię czy recenzję i nie zamierzałam tej książki czytać, jednak przypadkowo wpadła one w moje ręce. Czy żał... więcej »
  No i po raz kolejny miałam do czynienia z literaturą z gatunku paranormal romance. Tym razem obyło się bez wampirów, wilkołaków i wróżek. I powiem szczerze - książka całkiem pozytywnie mnie zaskoczyła. Świetny relaks i chwilowe oderwanie od świata realnego. Phe przeżyła tragedię. Jej siostra A... więcej »
  Recenzja: Nawiedzone miasteczko Shadow Hills Anastasia Hopcus Persephona Archer ostatnio wiele wycierpiała, a wszystko zaczęło się od śmierci jej siostry, Ateny. Można by pomyśleć, że los nie zdoła wymyśleć już więcej, byłby to jednak ogromny błąd… Dziewczynę nawiedzają tajemnicze sny, któ... więcej »
  Pierwszy raz kiedy spotkałam się z książką pomyślałam: "O następny ogłupiacz z wampirami". Jednak czytając opis książki, zrozumiałam jak bardzo się pomyliłam. Mimo iż Anastasi Hopcus daleko do pisania bestselerów wysokiej klasy, miło jest przeczytać coś, co umila czas w dobrej jakości. Główną ... więcej »
  Persephona Archer przenosi się do szkoły z internatem w Shadow Hills po śmierci swojej siostry Ateny. Wie, że ona też miała przerażające sny, które opisywała w pamiętniku i miała zamiar pojechać do tajemniczego miasteczka. Phe zamierza odkryć przyczyny śmierci Ateny oraz tajemnicę Shadow Hills, m... więcej »
  Książka mimo niewielu stron zrobił na mnie nie małe wrażenie. Ważną rolę odegrały ciekawe opinie na jej temet, co zadecydowało o przeczytaniu tej historii. Opis od razu mnie zaciekawił, gdyż opowiadał o tym, że Atena, starsza siostra Persephony tragicznie zmarła ( czy tylko ja pomyślałam o "Ni... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Klaudek
  green13
  Sallymy
  pacholek123
  FreeSoul
  LadyGryf
  Chocolatex
  Losska
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!