Artykuł
{} 1 komentarz

IX edycja Blog Book Meeting

autor: Poligon Domowy - Kaśka
data publikacji: 2019-09-22
Lubisz czytać książki? Masz ochotę poznać osobiście kilku pisarzy? Blogujesz i chcesz o tym pogadać? A może nie do końca wiesz, jak zgodnie z prawem zorganizować konkurs w sieci? Jeśli na którekolwiek pytanie padła odpowiedź twierdząca, to 5 października czekamy na Ciebie w Katowicach!

Nie skłamię chyba, jeśli powiem, że to jedyne takie spotkania cyklicznie organizowane na śląsku. Już na początku października w Katowicach odbędzie się IX edycja Blog Book Meeting. W ramach wydarzenia odbyło się już 25 spotkań autorskich, dyskusje i warsztaty fotograficzne z omówieniem aplikacji do obróbki zdjęć. A co przygotowaliśmy na październik?

10:00 – rozpoczęcie spotkania, możliwość poznania uczestników.

10:30 – Spotkanie autorskie z Magdaleną Walą, autorką książek m.in.: „Przypadki pewnej desperatki”, „Marianna”, „Na moment przed świtem”, poprowadzi Katarzyna Bieńkowska

11:30 - Spotkanie autorskie z Alicją Wlazło, autorką książek „Mrok” oraz „Iskra”, poprowadzi Justyna Chrobak.

13:00 – Wykład „Słów kilka o plagiatach oraz prawie w blogowaniu” – co jest plagiatem, co zrobić, gdy trafimy na plagiat, jak organizować konkursy zgodnie z prawem i co nieco o umowach z firmami.

14:00 – Dyskusja na tematy różne, czyli wszystko, co chcemy wiedzieć o blogowaniu, Instagramie, tworzeniu swojej marki.

A oprócz tego:

  • Wymiana książkowa – masz książki, które chcesz wymienić na inne? Przynieś je ze sobą, zostaw i znajdź coś dla siebie!
  • Możliwość zakupu książek oraz gadżetów. Jeśli chcesz wystawić się ze swoimi produktami podczas wydarzenia albo znasz kogoś takiego – napisz!

Gwarantujemy dobrą zabawę! A teraz konkrety:
Kiedy? 5 października 2019r.
Gdzie? Katowice, ul. Bednorza 21-6, budynek H.
O której? 10.00 – 15.00, ale czasem się zagadamy i siedzimy przy kawie dłużej…

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zgłoś się poprzez formularz: https://poligondomowy.pl/ix-blog-book-meeting-zapisy-5-10-2019-katowice/

Dzięki temu wiemy, ilu osób się spodziewać! Mamy nadzieję, że dołączysz do nas!

O autorze:
@poligondomowy
Poligon Domowy - Kaśka @poligondomowy
Autorka bloga Poligon Domowy, organizatorka spotkań autorskich i blogerów w ramach Blog Book Meeting w Katowicach oraz wyzwania czytelniczego #czytambopolskie. Prywatnie mama cudownego syna i uroczej córci, w jej przepastnej torebce zawsze obok zabawek, smoczków i drobiazgów dzieci znajdzie się książka.

Komentarze

@dominika.nawidelcu
@dominika.nawidelcu · 3 miesiące temu
 
Jaka szkoda, że tak daleko od Łodzi :-( 
{}× 1
Komentarze (1)
{}