Książkowy czarny piątek!

Autor: Dominika Róg-Górecka ·1 minuta
2021-11-26 5 komentarzy 13 Polubień
Książkowy czarny piątek!

Czarny piątek, a zaraz potem cyber poniedziałek to dni, podczas których sprzedawcy jak co roku kuszą nas promocjami i zniżkami. Czy da się znaleźć coś ciekawego również dla miłośników książek? Sprawdźmy to!

 

 

Tania Książka zachęca do zakupów tańszych nawet 70% (a w praktyce nawet o 80%). Po wejściu na ich stronę faktycznie można znaleźć sporo tytułów w cenie do 10 złotych. Jednak większość promocji nie jest tak imponująca.

 

 

Z kolei za połowę ceny można kupić książki od Wydawnictwa Marginesy. Pamiętajcie wpisać kod BLACK „w koszyku”. Bez tego nie zobaczycie przecen!

 

 

Tymczasem Wilga oferuje zniżkę na swoją serię „Cieniostrach”. Tutaj również trzeba użyć kodu „Malamander50”.

 

 

Ciekawe okazje można znaleźć również na stronie Składnica Książek. Księgarnia ta regularnie organizuje promocje i przeceny. Nie dziwi więc, że i tym razem zaproponowali wiele zniżek.

 

 

Jeśli interesują Was książki od Media Rodzina to i tam można znaleźć 30% rabatu.

 

 

Również Gandalf kusi rabatami wysokości do 70%. Wśród hitów dnia będziecie mogli znaleźć też gry planszowe.

 

Jak co roku promocji jest naprawdę mnóstwo. Świetne ceny bez wątpienia będą mogli znaleźć Ci, którzy nie szukają niczego konkretnego. Jednak odszukanie wymarzonego tytuły w rewelacyjnej cenie może nie być takie proste.

 

Jakie macie podejście do Black Friday (a w zasadzie to już Week)? Korzystacie z promocji, a może stosujecie zasadę: zero zakupów daje 100% oszczędności?

 

Dominika Róg-Górecka

× 13 Polub, jeżeli artykuł Ci się spodobał!

Komentarze

@viki_zm
@viki_zm · ponad 2 lata temu
Raczej nie korzystam z przecen na Black Firday/Week, książki kupuję wtedy, kiedy jakąś chcę przeczytać i nie jest to zależne od ogólnych promocji :)
× 5
@mikka138
@mikka138 · ponad 2 lata temu
Niektóre promocje są bardzo kuszące, ale w przypadku książek to jak chcę coś przeczytać to i tak to kupię i tak. Black Week/Friday nie mają wpływu na moje zakupy książkowe:)
× 4
@Lady_in_Red
@Lady_in_Red · ponad 2 lata temu
Przydatne zestawienie, już wiem gdzie warto zajrzeć po południu :)
× 3
@milena9
@milena9 · ponad 2 lata temu
Większość tytułów wypożyczam z biblioteki. Tym bardziej, że dostała ona dotacje, więc bez wyrzutów sumienia mogę podać moje typy czytelnicze. Jeszcze milsze jest to, że dużo z nich zostało zakupionych.
Ale, jeśli ktoś chce znaleźć książkowe prezenty to jest to dobra opcja.
Bardzo pomocne zestawienie.
× 2
@atypowy
@atypowy · ponad 2 lata temu
Wspomniałbym o dobrych cenach w empiku. Piękne wydania Agathy Christie całkiem nieźle przecenione. Normalnie sztuka za 40 zł, a sporo teraz np po 23 zł :) Skorzystałem i zamiast przeszło 800 zł za całą serię wyszło mi niespełna 500 :)
× 2
© 2007 - 2024 nakanapie.pl