Ala Makota Maksymalnie ja 1 Małgorzata. Budzyńska

Okładka Ala Makota Maksymalnie ja 1
autor:
Małgorzata. Budzyńska
wydawnictwo:
Znak
data wydania:
2010
ISBN:
9788324014309

Opis

Kolejna książka z rewelacyjnie przyjętej serii dla nastolatek.Ponad 200 000 sprzedanych egzemplarzy. Z nową książką powrócą również wcześniejsze tytuły.Ala Makota powraca! Poznamy jej pierwsze zapiski, wcześniejsze niż Notatnik sfrustrowanej nastolatki ? zupełnie nowe i pełne zwariowanych wydarzeń. Mamy wreszcie polską, wydawać by się mogło, zwyczajną dziewczynkę, która w lekki, zabawny sposób opisuje swój świat ? rodzinę (w tym dwóch starszych braci), szkołę z nauczycielami i nieznośnymi kolegam..i, przyjaźnie i pierwsze uczucia. Ala uwielbia wszelkiego rodzaju złote myśli, które wprowadza do swojego ?dziennika?. Te krótkie aforyzmy stanowią dodatkową atrakcję obu książek, są i zabawne, i mądre, i zachęcają do refleksji.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Ala Makota jest znana w całej Polsce z kalendarzy. Przyszła pora na książkę o jej przygodach. Ala ma starsze rodzeństwo. Jest ona mądrzejsza niż dwóch braci razem wziętych. W swoim pamiętniku opisuje swoje normalne życie, nie jest jedną z tych typów książek, gdzie normalne nastolatki stają się me... więcej »
Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę miała okazję przeczytać swoisty prolog do właściwej „Ali Makoty”, którą uwielbiałam jako młode dziewczę wchodzące w okres buntu (który do tej pory mi nie przeminął) i piszące własny dziennik. Okazja nadarzyła się szybko, bo dokładnie tydzień temu. Wracałam z ran... więcej »
Dodali do kolekcji
IvanG
Sallymy
Tosia15
Czekoladowaa
zachmurami
RedHead
Eta
Anita67
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!