Agata Kaźmierska

Agata Kaźmierska

Autorka 4 czytelników
7.3 9 ocen z 1 książki, przez 9 kanapowiczów
Agata Kaźmierska pracuje w Polsat News, gdzie jest współautorką programu popularnonaukowego „Horyzont zdarzeń”. Dziennikarka i współautorka książki „Strefy cyberwojny” zajmuje się przede wszystkim tematyką zagraniczną. Wcześniej pracowała m.in. we „Wprost”. Publikowała też w „Newsweeku”, „Tygodniku Powszechnym” i „Rzeczpospolitej”. Pracowała jako korespondent m.in. w Afganistanie, Pakistanie, Iraku, Kongu i Jemenie. Za swoje reportaże zdobyła nagrodę Grand Press i nagrodę SDP.
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Strefy cyberwojny

Strefy cyberwojny

Agata Kaźmierska, Wojciech Brzeziński
7.3/10
Internetowe manipulacje nigdy dotąd nie były tak skuteczne, nie trafiały tak celnie i jeszcze nigdy nie byliśmy wobec nich tak bezbronni. Algorytmy sprawiają, że internet zmienia się w strefę cyberwoj...

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"