Daniel Kocuj

Daniel Kocuj

Autor, 35 lat 6 czytelników
Obserwuj
8 /10
8 ocen z 1 książki,
przez 8 kanapowiczów
Urodzony w 1985 roku w Polsce (Szczecin)
Daniel Kocuj po ukończeniu jednoczesnych studiów magisterskich na kierunku Business and Languages w Edynburgu wykładał języki angielski i niemiecki na politechnice Miasta Meksyk. Uczył tych języków także w Chinach i Wietnamie. Doświadczenie w zarządzaniu projektami zdobył, pracując w jednej z warszawskich korporacji. Zdobyte kompetencje okazały się przydatne w realizacji wielkiego marzenia: przejechać rowerem z Sydney do Szczecina.
Daniel Kocuj jest autorem bloga www.bike2.be oraz wielu artykułów, drukowanych w czasopismach “Żagle” oraz “Rowertour”; jest też laureatem nagrody “Rowertour” za najlepszą wyprawę 2012 roku. Zmagania w podróży “z Sydney do Szczecina” relacjonowały stacje telewizyjne i radiowe, m.in.: TVN, Planete+, TV Republika, TVP3 Szczecin, Chillizet, Radio Szczecin, Radio Kampus, a także gazeta Głos Szczeciński.

W 2020 roku na rynku ukazała się pierwsza książka Daniela pt. “Bike’owa Podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1”.

Książki

Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1
Daniel Kocuj
{}8/10
Cykl: Bike'owa podróż, tom 1
Wyprawa życia. Z rozpalonego słońcem Sydney do rodzinnego Szczecina – na rowerze. Po drodze czekają bezkresne pustkowia, spowite cieniem dżungle, krwiożercza fauna, górskie łańcuchy, ciche, senne wio...

Komentarze

Serie i Cykle

Cytaty Daniel Kocuj

Strapiony napisałem nawet wiadomość do twórców aplikacji, pytając, dlaczego nie dodają informacji o rzeźbie terenu, skoro ich mapy i tak opierają się na darmowych bazach danych, zawierających topografię. Odpowiedź od autora programu zaskoczyła mnie i uradowała - warstwa topograficzna była dostępna za dodatkową opłatą. Kosztowało to tyle, co nowa książka, a korzyści płynące z odkrycia były bezcenne.
Miałem do niego wiele pytań odnośnie Indii, które odwiedził przed Brimą. Już załatwienie indyjskiej wizy wydawało się nader skomplikowane- ponoć nie można było sobie pozwolić na jakiekolwiek nieścisłości w wypełnianiu kwestionariusza.
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe