Emily Henry

Emily Henry

Autorka 48 czytelników
Obserwuj
7.5 /10
49 ocen z 2 książek,
przez 48 kanapowiczów

Książki (2)

Sortowanie:
Miłość, która przełamała świat
2 wydania
Miłość, która przełamała świat
Emily Henry
{}7.5/10
Zaryzykować przyszłość, zanurkować w nieznane i zdobyć wymarzoną miłość Natalie spędza lato w swoim rodzinnym miasteczku w Kentucky. To ostatnie tak leniwe wakacje przed rozpoczęciem studiów. Dzień za...
Beach read. Wakacyjny romans
Beach read. Wakacyjny romans
Emily Henry
{}7.5/10
Międzynarodowy bestseller, który rozpali cię w te wakacje! Zabawna historia miłosna pośród skwierczącego upałem lata. January Andrews to popularna autorka romansów, która ma w sercu i na koncie je...

Komentarze

Cytaty Emily Henry

"Czym jest miłość-ciągnie-jeśli nie przedłożeniem cudzych potrzeb nad swoje?"
"To prawda, że nic nie ma takiej mocy ranienia jak miłość, ale nic też nie potrafi tak uzdrowić."
W końcu na miłość składa się często nie to, co błyszczące, ale to, co praktyczne. To, co się starzeje i rdzewieje tylko po to, by zostać naprawione i wypolerowane. To, co się gubi i co trzeba regularnie zastępować czymś innym".
(...) miałam wrażenie, że trochę tak było: on udawał, że jest nieskończenie interesujący, ja udawałam, że jestem spontaniczna i beztroska, jak zwykle. Z pozoru bardzo się od siebie różniliśmy, ale gdyby się nad tym głębiej zastanowić, oboje chcieliśmy tego samego. Życia spowitego magicznym blaskiem, takiego, w którym każda kolejna chwila jest wznioślejsza, jaśniejsza i smakowitsza od poprzedniej. Przez następne sześć lat żyliśmy z postanowieniem, żeby błyszczeć dla siebie nawzajem.
Pewnie, miłość się zdarza. (...) Ale lepiej patrzeć na świat realistycznie, żeby nie dostawać ciągle po głowie. A miłość znacznie częściej daje po głowie, niż przynosi wieczne szczęście. Jeśli nie rani ciebie, to ty ranisz kogoś innego. Wchodzenie w związek zakrawa na sado­masochizm. Szczególnie kiedy wszystko, czego możesz chcieć od relacji miłosnej, dostajesz też w przyjaźni, a kiedy ta się kończy, nie niszczysz przynajmniej niczyjego życia.
Kiedy się kogoś kocha chciałoby się sprawić, żeby dla tej osoby świat wyglądał inaczej. Żeby wszystkie brzydkie rzeczy miały jakieś znaczenie, a dobre nabrały go więcej.
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe