Cytaty Ewa Podsiadły-Natorska

{} Dodaj cytat
Istnieje kilka przełomowych momentów w życiu kobiety. Na przykład pierwszy raz, gdy ktoś jej wytknie, że jest za gruba. Albo pierwszy raz ogólnie (wiadomo jaki). Lub oświadczyny, które dają pewność, że jednak nie zostanie starą panną. Pierwsze złamane serce. Pierwszy siwy włos. Pierwszy poród. Kolejność nie ma znaczenia.
Dziecko powinno być dzieckiem i należy mu się porządne dzieciństwo. Z kolorowym latawcem włącznie
Ludzie kłócą się i godzą, normalka. Ale żeby coś odbudować, fundamenty muszą być porządne.
Miłość nie patrzy na PESEL.
Udane życie nie jest kawiorem - luksusowym towarem dostępnym tylko dla wybranych. Jest na wyciągnięcie ręki. Dla wszystkich. Nie sprowadza się do pieniędzy, kariery, dóbr materialnych, wakacji spędzanych w drogich hotelach, malowania paznokci lakierem za dwieście złotych czy noszenia małego pieska w torebce. Tylko do dostrzegania tego, co wokół nas, do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, wyciszenia się, robienia tego, co się kocha, do częstego sprawiania sobie przyjemności.
człowiek jest jak kot - do miejsca się przyzwyczaja.
my po prostu wybieramy z dostępnych opcji. Bierzemy to, co nam się przytrafia. Chyba nie wierzę w drugie połówki jabłka, pomarańczy, melona, czy czego tam jeszcze (...) Ale to nie znaczy, że nie możesz trafić na osobę, która do ciebie pasuje.
Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, musisz coś zmienić w swoim życiu.
Bo to o konsumpcjonizm chodzi, o materializm, o pazerność ludzi. Że ludzie nigdy nie mają dosyć, że się dają zeżreć korporacjom dla samochodu kupionego w leasingu i wakacji na Zakynthosie. I że wielkością konta chwalą się jak mężczyźni wielkością przyrodzenia. Bo chodzi o to, żeby się nie dać w to wciągnąć, żeby włączyć myślenie.
Jak patrzę na współczesnych facetów (...) -to aż robi mi się niedobrze. Zero ambicji, planów na życie, pracowitości, niczego. Kobiety ich utrzymują, wydzielają im kieszonkowe, a im to chyba pasuje.
szczęście to stan umysłu
Przeszłość powinna zostać w przeszłości
Świat nie gryzie
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl