Ewelina Malinowska

Ewelina Malinowska

Autorka
Obserwuj
8 /10
1 ocena z 1 książki,
przez 1 kanapowicza
Ewelina Malinowska (ur. W 1987 roku w Mławie) – absolwentka studiów licencjackich o kierunku Turystyka i Rekreacja na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz studiów magisterskich International Tourism Enterprise na Uniwersytecie w Glasgow, w Szkocji. Pierwszą poważną podróż przeżyła w wieku 12 lat, odwiedzając rodzinę w Chinach. Kolejnym przełomowym doświadczeniem był wyjazd do Oslo w ramach półrocznej wymiany studenckiej. Związek partnerski i kilka silnych przyjaźni zawartych podczas pobytu w Norwegii są dla niej, po dziś dzień, powodem i inspiracją do kolejnych podróży i przeprowadzek. Uwielbia zapach afrykańskiego powietrza, austriackie góry, samotne pływanie łodzią po jeziorze Bled w Słowenii i marokańskie jedzenie. W dniu ukończenia tej książki kupiła bilety na Sri Lankę. Zapłaciła podatek od emisji CO2. Zawsze ogromnie cieszy się na myśl o kolejnym przyjeździe do Polski.

Książki

Zachód niewart zachodu
Zachód niewart zachodu
Ewelina Malinowska
8/10
„Bycie innym, z całym swoim dobytkiem osobistych wartości oraz narodowych, czy rodzinnych tradycji, wydawało się tutaj być czymś normalnym. Tak jakby bycie innym było warunkiem, aby być częścią pewnej...

Obserwujący (1)

@agnieszka3211

Komentarze

Cytaty Ewelina Malinowska

Jeden z taksówkarzy zapewniał mnie raz: Wielka Brytania to najlepszy kraj na świecie!! – Dlaczego tak uważasz? – spytałam. – Każdy chce tu mieszkać, wszyscy do nas przyjeżdżają! Ty tu jesteś, ja tu jestem! To najlepsze miejsce żeby żyć!
Bycie innym, z całym swoim dobytkiem osobistych wartości oraz narodowych, czy rodzinnych tradycji, wydawało się tutaj być czymś normalnym. Tak jakby bycie innym było warunkiem, aby być częścią pewnej całości.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl