Izabela Zawis

Autorka 14 czytelników
Obserwuj
7.7 /10
17 ocen z 3 książek,
przez 16 kanapowiczów

Książki (3)

Sortowanie:
Światło anioła
Światło anioła
Izabela Zawis
{}6.5/10
Walka dobra ze złem właśnie się rozpoczęła. Czy na pewno wiesz, po której stronie staniesz? Siedemnastoletnia Megan wiedzie typowe życie współczesnej nastolatki. Mieszka wraz z matką, Jill, w małym ...
Nowy gatunek
Nowy gatunek
Izabela Zawis
{}8.7/10
Pewnego dnia stracisz wszystko. Nawet DNA. Świat opustoszał z dnia na dzień. Jakiekolwiek oznaki ludzkiego życia nagle zanikły. Zwłoki płyną z nurtem rzeki, dookoła grasują krwiożercze wilki. W t...
Królowa Nocy
Królowa Nocy
Izabela Zawis
{}7.8/10
Ile zaryzykujesz, by poznać smak prawdziwej miłości? Oliwii, studentce trzeciego roku farmacji, kończą się pieniądze na studia. Musi szybko znaleźć dobrze płatną pracę, inaczej będzie musiała zrezy...

Komentarze

Cytaty Izabela Zawis

🌠"Leon rozpalił w niej iskrę, która chciała zapłonąć i rozbłysnąć, lecz zdawała sobie sprawę, że może się w najlepszym razie sparzyć, o ile nie spłonąć w jej zglisz czach. Postanowiła jednak odsunąć na bok przyzwoite zachowanie dziewczyny z dobrego domu. Z wyrzutami sumienia, które kiedyś spadną na nią niczym grom z jasnego nieba, upora się później."
"Ale była druga strona medalu. Leon cholernie ją po ciągał. Bała się, że to grozi czymś poważniejszym. Bała się, że wróci do domu ze złamanym sercem, a na żad nego faceta już nie spojrzy w taki sposób jak na Leona. A ona była bardzo uczuciową i wrażliwą dziewczyną z duszą romantyczki"
"Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Ze tak trudno będzie przekonać Oliwię do jego pomysłu, a ostatnie jej zdanie w ogóle wyprowadziło go z rów nowagi. Najwyraźniej wpadł we własne sidła, a ona i tak nie miała zamiaru przyjąć jego propozycji. Była uparta, krnąbrna i się stawiała. Jeszcze żadna dziewczyna nie traktowała go w taki sposób. Może dlatego tak go po ciągała. Bo była inna niż wszystkie, które zdążył zaliczyć w swoim dwudziestoośmioletnim życiu."
"Była nieprzewidywalna, nieokielznana, inna i taka prawdziwa. Dlatego go tak absorbowala. Byf pewny, że kiedy ją posiądzie, jego zainteresowanie minie albo przynajmniej osłabnie. Nie przypuszczał, że po sek sie będzie chciał więcej. Początkowo chodziło mu tylko o sam seks. Chciał jej pokazać, jak można doznać rozko szy, ale po tym incydencie w jej mieszkaniu ze zdziwie niem stwierdził, że kolejna granica została przesunięta."
"Spodziewała się, że pewnego dnia może usłyszeć właśnie takie słowa, ale odsuwała tę myśl w najdalsze zakamarki swojego umysłu, łudząc się, że wspólnie uda im się wygrzebać z bagna, w które oboje wpadli. Mimo to była wstrząśnięta. Ból przeszedł przez jej ciało, całą swoją siłą kumulując się w sercu, które w jednej chwili rozpadło się na milion krwawiących cząstek."
Twardy z Ciebie negocjator,ale zgadzam się - oznajmił zadowolony.
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl