Kerry Lyn Sparrow

Kerry Lyn Sparrow

Autorka 5 czytelników
Obserwuj
8.2 /10
5 ocen z 1 książki,
przez 5 kanapowiczów
Kerry jest nauczycielką w szkole podstawowej. Mieszka na farmie w Antrim w dolinie Ottawy wraz z mężem Neilem, ich dwoma synami: Robertem i Ole oraz ich psem Lily. Jako dziewczyna z miasta przez całe życie uwielbiała błotniste potoki, nieuczciwe krowy, a nawet traktory John Deere.

Śpijcie, owce! to pierwsza opublikowana książka Kerry. Pierwszy szkic tego tekstu napisała w 2011 roku, kiedy uczyła niesamowitą grupę uczniów klas czwartych w Arnprior. Klasa wraz z nauczycielem pisała przez dziesięć minut dziennie na dowolny temat, który zainspirował ich w dowolnej formie. Pomiędzy wierszami, listami i wiadomościami narodziło się: Sleep, Sheep!

Jej mama jako pierwsza przeczytała jej książkę na krótko przed swoją śmiercią w 2014 roku. Zainspirowana wiarą mamy w jej umiejętności pisarskie, Kerry postanowiła przekazać swój rękopis wydawcy. W zimny zimowy dzień, jeżdżąc na łyżwach z dziećmi w stodole (tak, stodoła!), Dostała wiadomość od Kids Can Press, która rozpoczęła jej nową przygodę jako autorki. 
Kategorie
Dla dzieci

Książki

Owco, śpij!
Owco, śpij!
Kerry Lyn Sparrow
{}8.2/10
„Jeszcze jedną bajkę, mamo!”, „Ta poduszka jest za miękka”, „Tu jest za ciemno!”, „Jest mi za gorąco”, „Jest mi za zimno”, „Duduś, zaśnij wreszcie!”, „Mee!” Jest wiele rzeczy, które podobają się ...

Komentarze

Cytaty Kerry Lyn Sparrow

{} Dodaj pierwszy cytat!
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe