Larissa Zageris

Larissa Zageris

Autorka 4 czytelników
Obserwuj
5 /10
5 ocen z 1 książki,
przez 5 kanapowiczów
Kitty Curran i Larissa Zageris to twórczy duet, który powstał w Chicago. Napisany przez nie interaktywny romans My Lady’s Choosing znajduje się na listach bestsellerów zarówno „Harpers Bazaar” i BuzzFeeda, jak i Nowojorskiej Biblioteki Publicznej. Są współtwórczyniami wiralowej powieści ilustrowanej pod tytułem Taylor Swift: Girl Detective in The Secrets of Starbucks Lovers. Ich najnowszy komiks, 13 Go Mad In Wiltshire, pojawił się w zbiorze The Wicked + The Divine The Funniest #1 wydanym przez Image Comics. Nagrały pilot serialu, który przeszedł do drugiej rundy Sundance Episodic Lab w 2019 roku. Uważają, że to jedyna słuszna decyzja, by ich druga książka wydana przez Quirk Books została poświęcona komuś, kogo – podobnie jak miliony osób na świecie – bardzo kochają.

Larissa wychowała się w Midlothian w stanie Illinois i studiowała scenopisarstwo oraz film na Uniwersytecie w Nowym Jorku. Oprócz prozy pisze także dramaty i scenariusze. Podobnie jak Keanu Reeves jest silną Panną.

Książki

Keanu Reeves. W roli głównej
Keanu Reeves. W roli głównej
Larissa Zageris, Kitty Curran
5/10
Wszyscy uważamy, że Keanu Reeves jest breathtaking! Fani uwielbiają go za role w filmach Speed: Niebezpieczna prędkość, Dracula, a także za takie ikoniczne postaci jak Neo czy John Wick, a internet o...

Komentarze

Cytaty Larissa Zageris

Dodaj pierwszy cytat!
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl