Sandie Jones

Sandie Jones

Autorka 57 czytelników
Obserwuj
7.6 /10
59 ocen z 2 książek,
przez 56 kanapowiczów
Sandie Jones od ponad dwudziestu lat pracuje jako niezależna dziennikarka, współpracowała między innymi z Sunday Times, Woman's Weekly i Daily Mail. Mieszka w Londynie z mężem i trojgiem dzieci.

Książki (2)

Sortowanie:
Rywalka
Rywalka
Sandie Jones
7.9/10
Ona, on i... jego matka Pammie zachowuje się jak typowa zaborcza matka. Niechęć, jaką żywi do Emily, ukochanej Adama, z każdym dniem rośnie. Pammie wtrąca się w ich życie, psuje romantyczne chwile, a ...
Jej pierwszy błąd
2 wydania
Jej pierwszy błąd
Sandie Jones
7.3/10
O Alice: Po śmierci pierwszego męża przeżyła załamanie, teraz życie znowu jest dla niej łaskawe. O jej drugim mężu: Pojawienie się Nathana przywróciło Alice utracone szczęście. Prowadzą udany bizn...

Komentarze

Cytaty Sandie Jones

"Wtedy przyszło mi do głowy pytanie, czy gdyby wiedzieli, że mają razem tak mało czasu, to zrobiliby coś inaczej. Mówi się, że nie chcielibyśmy wiedzieć kiedy umrzemy, choćbyśmy nawet mogli, ale gdy patrzę na takie zdjęcia, zastanawiam się czy tak nie byłoby lepiej. Moglibyśmy mądrzej wykorzystać dany nam czas, spędzić go z bliskimi."
Sandie Jones z książki Rywalka
#przemijanie#czas
× 1 Link
'Moim zdaniem, jak ktoś zdradził, to zawsze będzie zdradzał. Natura ciągnie wilka do lasu, nawet jeśli biega tam pod pozorem spacerowania.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl