Seth Stephens-Davidowitz

Seth Stephens-Davidowitz

Autor, 40 lat 6 czytelników
Obserwuj
7 /10
5 ocen z 1 książki,
przez 5 kanapowiczów
Urodzony 15 września 1982 roku w USA (Englewood)
Seth Isaac Stephens-Davidowitz to amerykański naukowiec, ekonomista i autor. Jest współautorem New York Timesa i byłym badaczem danych w Google , a także byłym wykładowcą wizytującym w Wharton School of the University of Pennsylvania. Opublikował badania wykorzystujące dane wyszukiwania Google Trends , a także dane z Wikipedii i Facebooka , aby uzyskać w czasie rzeczywistym wgląd w ludzkie myśli i przekonania, że ​​mogą nie chcieć się publicznie przyznać. Jego książka Everybody Lies została wydana przez HarperCollins w 2017 roku. Książka stała się następnie bestsellerem New York Times i została nazwana książką roku zarówno przez PBS NewsHour, jak i The Economist .

Książki (2)

Sortowanie:
Wszyscy kłamią
2 wydania
Wszyscy kłamią
Seth Stephens-Davidowitz
7/10
Oto człowiek! Wszystko, czego wolelibyście nie wiedzieć o sobie i innych Serum prawdy – niepotrzebne, konfesjonały – do lamusa, wykrywacze kłamstw – na śmietnik historii! Jest jedno miejsce, gdzie...
Nie ufaj swojej intuicji
Nie ufaj swojej intuicji
Seth Stephens-Davidowitz
Co nam w duszy gra? I dlaczego zwykle gra fałszywie? Autor bestsellera Wszyscy kłamią powraca, by pomóc nam żyć lepiej, bardziej efektywnie i szczęśliwie w świecie rządzonym przez Big Data. Decy...

Komentarze

Cytaty Seth Stephens-Davidowitz

Siłą odpowiedzi Google nie polega jednak na tym, że można się dowiedzieć, że Bóg cieszy się zainteresowaniem na Południu, zespół Knicksów w Nowym Jorku, a mną nie interesuje się zupełnie nikt. O tym mogłaby nas przekonać każda ankieta. Siłą Google jest to, że ludzie mówią tej gigantycznej wyszukiwarce rzeczy, jakich nie powiedzieliby nikomu innemu.
Ekonomiści oraz inni uczeni, zajmujący się naukami społecznymi, nieustannie poszukują nowych źródeł informacji, powiem więc bez ogródek: jestem dziś przekonany, że wyszukiwania w Google to najważniejszy w dziejach ludzkości zbiór danych dotyczących psychiki człowieka.
Większość ekspertów sądziła też, że Trump przegra w wyborach w wyborach powszechnych. Zbyt wielu potencjalnych wyborców dawało do zroumienia, że nie podobają im się jego postawa i poglądy.
Pewne oznaki świadczące o tym, że Donald Trump mimo wszystko może zwyciężyć zarówno w prawyborach, jak i w wyścigu o fotel prezydenta, jednak się pojawiły - w Internecie.
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl