Suzanne Young

Autor 8 czytelników
8.6 19 ocen z 5 książek, przez 10 kanapowiczów
Obserwuj Popraw tę stronę

Książki

Książka Kuracja Samobójców. Program tom 2

Kuracja Samobójców. Program tom 2

Suzanne Young
8/10
Książka Plaga samobójców

Plaga samobójców

Suzanne Young
9/10
Nastolatki masowo popełniają samobójstwa. W niektórych szkołach władze wprowadzają więc pilotażowy program przeciwdziałania tej epidemii. Wszelkie objawy depresji są skrupulatnie notowane, a ci, którz...
Książka Dzikie serca

Dzikie serca

Suzanne Young
7.3/10
Savannah musi bardzo się starać, żeby jej życie nie rozpadło się na kawałki. Przebiła ołówkiem na wylot rękę swojego ekschłopaka Patricka i z diagnozą "problemy z kontrolą gniewu" trafiła do Brooks Ac...
Książka Epidemia. Program

Epidemia. Program

Suzanne Young
8.7/10
Książka Program 2. Kuracja samobójców

Program 2. Kuracja samobójców

Suzanne Young
10/10
Sloane i James podjęli próbę ucieczki przez epidemią i programem, ale zagrożenie nie znikło. Bo Program nie chce o nich zapomnieć… Teraz, dołączywszy do grupy buntowników, muszą uważać na to, komu mog...
Książka Program 0. Remedium

Program 0. Remedium

Suzanne Young
Czy można wcielać się w różne postaci, nie tracąc swojej własnej tożsamości? W świecie przed Programem… Siedemnastoletnia Quinlan McKee ma niezwykły dar i od lat z powodzeniem go wykorzystuje – niesie...

Cytaty

„ Czasem bywa ciężko. Można ogromnie troszczyć się o kogoś, wiele mu ofiarować... Nauczyłam się jednak, że miłość niekiedy nie wystarcza. ”
z książki Dzikie serca
„ Oto wpatrujemy się w siebie. Znajdując w tym nową dla nas pociechę. Bliskość, jaką dać może tylko podzielenie się tajemnicami. ”
z książki Dzikie serca

Komentarze

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"