Temat

Miłość z jasnego nieba, Krystyna Mirek - patronat nakanapie.pl

Postów na stronie:
2014-01-28 18:52 #
Poruszająca opowieść o spotkaniu dwojga ludzi, których pozornie nic nie jest w stanie połączyć…

Książka Krystyny Mirek, "Miłość z jasnego nieba" ukaże się już na początku lutego. Książka wyda Wydawnictwo Feeria.

Daniel i Angelika to ludzie, którzy już od dawna mają w życiu jasno sprecyzowane cele i są w stanie zrobić wiele, by je osiągnąć. Teraz los zetknął ich ze sobą w sytuacji, z której tylko jedno z nich może wyjść zwycięsko.

Ona chce zmusić go, by podpisał niekorzystną dla siebie umowę. On za wszelką cenę pragnie zmienić warunki tego kontraktu, a przy tym, jako niepoprawny uwodziciel, chce uczynić z niej kolejną zdobycz do swojej „kolekcji”. Okoliczności zdają się nie sprzyjać porozumieniu, a tym bardziej – narodzinom uczucia. Jednak w mroźny dzień św. Walentego wiele się może wydarzyć…

Ta książka to opowieść o kiełkującym uczuciu, budującym się zaufaniu, dokonywaniu trudnych wyborów, godzeniu się z przeszłością i… opadających maskach.

"Słońce wschodziło nad Sukiennicami, a oni spoglądali sobie w oczy, a przez nie o wiele głębiej, w rejony, gdzie do tej pory nie było nikogo. Przez tę jedną chwilę nie udawali, nie grali, nie miało znaczenia, kto jest kim w życiu zawodowym ani jakie jest jego pochodzenie. Byli dwiema wolnymi istotami, które nagle połączyła niewytłumaczalna więź. Żadne z nich nawet nie drgnęło.

Coś w nich stopiło się w nierozerwalną całość, choć jeszcze tego nie rozumieli. Elementy energii we wszechświecie rzeczywiście się wymieniły i poprzestawiały, jak słusznie przewidział Daniel, ale w zupełnie innej konfiguracji."
# 2014-01-28 18:52
{}
Odpowiedz
2014-02-05 18:25 #
Książka dzisiaj trafiła do sprzedaży. Skusicie się na ten tytuł przed Walentynkami?
# 2014-02-05 18:25
{}
Odpowiedz
@Amarisa
@Amarisa
649 książek 408 postów
2014-02-05 20:07 #
Ja już mam lekturę tej książki za sobą, dzięki uprzejmości Wydawnictwa, za co jestem im bardzo wdzięczna :) Książka bardzo dobra, ciekawa, warta uwagi :) W sam raz na Walentynki :)
Jeśli ktoś się waha, czy warto, niech zajrzy do mnie i zapozna się z recenzją: http://magicznyswiatksiazki.pl/przedpremierowo-milosc-z-jasnego-nieba-krystyna-mirek-recenzja-404/ serdecznie zapraszam :)
# 2014-02-05 20:07
{}
Odpowiedz
Odpowiedź
Grupa

Graciarnia

czyli miejsce do którego trafiają wszystkie stare i martwe tematy zaśmiecające inne grupy :)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe