Temat:

podróż do Anglii

GR
@grita
2 postów
2015-04-15 10:00 #
Szukam dobrej firmy zajmującej się międzynarodowym przewozem osób do Anglii. Trafiłam w necie na taką firmę z Chełma http://www.goldbus.eu/ , czy ktoś korzystał z ich usług?
# 2015-04-15 10:00
LI
@Ligot
1 postów
2015-05-06 12:17 #
Ja już byłem kilka razy w Londynie. Mam stamtąd genialne wspomnienia. Niedaleko miejsca, gdzie mieszkałem stoi fotobudka i zawsze ze znajomymi robiliśmy sobie w niej zdjęcia
# 2015-05-06 12:17
LO
@lol90
1 postów
2015-05-13 15:38 #
Czy ktoś podróżował busem z Polski do Belgii i zna dobrego przewoźnika? Wybieram się niedługo i szukam taniego, a jednocześnie wygodnego busa. Czy ktoś podróżował http://www.rktrans.com?
# 2015-05-13 15:38

Grupa: Wokół kanapy

czyli o tym czego nie ma na kanapie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"