101 rekordów i ciekawostek polskich

Monika Spławińska Murmyło, Izabela Strączek, Monika Spławska-Murmyło
101 rekordów i ciekawostek polskich
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Absolutnie wyjątkowe i najbardziej niezwykłe miejsca na mapie polski: perły architektury, zabytki techniki, skarby przyrody i kultury. ta książka jest krajoznawczą encyklopedią takich właśnie miejsc. i znakomitym w swej idei przewodnikiem, który pozwala poznać to, co stanowi polskie naj. a przecież nasze rodzime rekordy są często ciekawostkami na znacznie większą skalę - kontynentalną, a nawet światową! dlatego właśnie z tą książką w ręku warto pokazywać polskę cudzoziemcom. odkrywanie miejsc rekordowych to też doskonały sposób na pobudzanie pasji poznawczej w dzieciach. zwiedzanie najciekawszych zakątków europy między odrą a bugiem z takim kompendium to pewny pomysł na niezapomnianą wycieczkę po kraju. dodatkowo album pełen jest pięknych fotografii, zwarte teksty zawierają najciekawsze i najważniejsze informacje, a mapa precyzuje położenie opisywanych miejsc, przez co umożliwia łatwe zaplanowanie ich zwiedzania.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-60333-53-2, 9788360333532
Wydawnictwo: ADAMUS
Seria: Poznaj Polskę
Stron: 112

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka 101 rekordów i ciekawostek polskich aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 101 rekordów i ciekawostek polskich. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe