All I need

Emily Goodwin
Książka All I need
Książka All I need
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Moje życie to piekło. Nic poza bólem i ciemnością. Każdej nocy mam nadzieję, że położę się spać i już więcej się nie obudzę. Nie miałem powodu, by iść naprzód. Nie miałem żadnych perspektyw lepszego życia. Każdego ranka budziłem się z nadzieją, że to będzie mój ostatni dzień Potem spotkałem ją i wszystko się zmieniło" Sprzedany do niewoli w młodym wieku, Jackson Porter, nie zna niczego prócz ciemności, dopóki nie zostaje zmuszony do porwania młodej kobiety z ognistym duchem, która nie chce się poddać. Czy ona jest wszystkim, czego potrzebuje Jackson, by obudzić swoją zmarłą duszę? Poznałeś Jacksona w "Stay". Teraz czas na jego historię. “My life was hell, nothing but pain and darkness. Every night I hoped I’d lay down to sleep and never wake up. I saw no reason to keep going. There was nothing for me, no promise of a better life. Every morning I woke up hoping this would be my last day. Then I met her, and everything changed.” Sold into slavery at a young age, Jackson Porter has known nothing but darkness until he is forced to kidnap a young woman with a fiery spirit who refuses to give up. Could she be all Jackson needs to awaken his dead soul? You met Jackson in Stay, now it’s time to hear his story. Warning, this book is dark, graphic, and twisted at times.  
Data wydania: 2014-12-08
ISBN: 978-1-310-33729-1, 9781310337291
Wydawnictwo: Smashwords
Cykl: Stay, tom 2
Stron: 281
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę All I need? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka All I need. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}