Anielskie drogi : prawdziwe historie o gościach z niebios

Joan Wester Anderson
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Anielskie drogi : prawdziwe historie o gościach z niebios
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Ta przejmująca i piękna książka dostarcza przekonujących dowodów na obecność pośród nas niebiańskich istot. Autorka, zainspirowana wydarzeniami z życia syna, któremu w mroźną noc Wigilii Bożego Narodzenia, na śnieżnym pustkowiu, pomógł nieznajomy, odholowując jego zepsuty samochód i ratując mu tym samym życie, a nie pozostawiając przy tym na śniegu śladów opon, podjęła trud zebrania podobnych relacji z życia innych osób i zgromadziła je w tej książce. Aniołowie walczą ze złem, przynoszą wia­domości, ostrzegają przed niebezpieczeń­stwem, pocieszają w cierpieniu. Być może te historie pozwolą nam przypomnieć sobie doświadczenia z własnego życia, gdy anioł kroczył przy naszym boku.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-60299-17-3, 9788360299173
Wydawnictwo: EXTER
Kategoria: Religia i Teologia
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Anielskie drogi : prawdziwe historie o gościach z niebios nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@polka.0321
2020-02-15
7 /10
Przeczytane

Ciepła i pełna nadziei książka, a raczej książeczka będąca zbiorem historii spotkań z aniołami. Autorka zebrała je i opisała, po tym, jak jej rodzinie przytrafiło się coś niezwykłego. Każda z historii jest inna na swój sposób, jedne są wręcz niesamowite, inne wydają się bardziej zwyczajnie. A mimo to książka ta napełnia czytelnika otuchą, przynosi refleksje i przypomina, że nasze życie samo w sobie jest cudem. Może warto zastanowić się i rozejrzeć czy i my w swoim życiu nie doświadczamy czasem niebiańskiej pomocy?

| link |
@elutka_a
2020-12-19
7 /10
Przeczytane
@Aleksandra_99
2018-12-28
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Anielskie drogi : prawdziwe historie o gościach z niebios. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl