Aszerat

Aleksandra Mazur
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Aszerat
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jak wiele może znieść jedna osoba?
Aszerat to wielowątkowa powieść o silnej kobiecie, której pierwiastek nosi w sobie każda z nas. Tytułowa bohaterka (znana także jako Zuzanna) dorasta na oczach czytelnika. Opowieści kochającej mamy oraz przykre doświadczenia sprawiają, że dziewczyna ucieka z domu ojca, który wyznaje wiarę w boga Melkarta. Jako młoda położna szuka swojego miejsca w świecie, wędrując od miasta do miasta i spotykając różnych ludzi. Przez cały czas "" w Tyrze, Jeruzalem i w Rzymie " towarzyszy jej tajemniczy Seosamh. Duchowość młodej kobiety kształtuje się wraz z jej światopoglądem. Spotykają ją różne przeciwności, przeżywa wielkie uniesienia, zakochuje się w mężczyznach i boryka się z rozczarowaniami, ale dzielnie prze do przodu " jak każda kobieta. Aszerat to książka, która uczy wierzyć i kochać " naprawdę, do samego końca. Historia Aszerat została osadzona w realiach historycznych " książka nawiązuje do postaci znanych z Nowego Testamentu i opowiada o tamtych wstrząsających wydarzeniach. Losy stykają tę młodą kobietę m.in. z apostołami, Jezusem, Herodem, Piłatem czy Kasjuszem, setnikiem Piłata. Dlaczego warto kupić tę książkę? Kolejna z uznanej serii "Na osi czasu," powieść osadzona w historycznych realiach, dotyka ważnych kwestii związanych z poczuciem własnej wartości, kobiecością, siłą wewnętrzną.
Data wydania: 2020-09-02
ISBN: 978-83-8065-378-8, 9788380653788
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Seria: Na Osi Czasu
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 520
dodana przez: jatymyoni

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Aszerat

3.11.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Uwielbiam serię „Na osi czasu”, wydawaną przez Wydawnictwo Św. Wojciecha. Książki są osadzone w czasach biblijnych i ukazują życie zwykłych ludzi na tle wydarzeń opisanych w Piśmie Świętym. Szczególne wrażenie zrobiła na mnie „Merit z Egiptu”, w której opisano wyjście Izraelitów z Egiptu i ich wędrówkę przez pustynię do Ziemi Obiecanej. Właśnie uk... {} Recenzja książki Aszerat

@LiterAnka@LiterAnka {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

@LiterAnka
2020-11-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Aszerat. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl