Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować

Ted Andrews
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czy zdarzyło Ci się poczuć wyjątkowo komfortowo w towarzystwie dopiero co poznanej osoby? A może ktoś Cię do siebie zniechęcił zanim zdążył wypowiedzieć choćby jedno słowo? Jeśli przeżyłeś coś podobnego, możliwe że podświadomie zareagowałeś na stan aury drugiej osoby. Wszyscy ją mamy i możemy z niej odczytywać wartościowe informacje dotyczące stanu zdrowia i samopoczucia a nawet cech charakteru. Czas byś i Ty skorzystał z tej niezwykle przydatnej umiejętności. Dzięki tej książce niekwestionowanego autorytetu z dziedziny ezoteryki nauczysz się ją zarówno wyczuwać, jak i widzieć. Autor podaje sposoby dokonywania profesjonalnego odczytu pola aurycznego oraz instruuje, w jaki sposób możemy samodzielnie wykonać narzędzia do dokonywania takich pomiarów. Wyjaśnia, co oznaczają poszczególne kolory występujące w aurze - zarówno Twojej, jak i najbliższych Ci osób. Książka nie ogranicza się tylko i wyłącznie do diagnostyki, ale również do aktywnego dbania o aurę. Dowiesz się z niej, jak ją wzmacniać i chronić. Nauczysz się również bezbłędnie diagnozować schorzenia, które znalazły odbicie w stanie Twojej aury i podejmować niezbędne leczenie zanim choroby osiągną niebezpieczny stopień rozwoju. Autor tej książki, poza odczytywaniem i interpretacją aury, zajmuje się analizą przeszłych wcieleń, numerologią, Tarotem oraz kabałą stosując je jako metody rozwijania i wzmacniania wewnętrznego potencjału. Teraz i Ty możesz skorzystać z jego wieloletniego doświadczenia. Aura - źródło cennej wiedzy!
Tytuł oryginalny: How To See and Read The Aura
Data wydania: 2013-07-30
ISBN: 978-83-7377-601-2, 9788373776012
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 156
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2019-05-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Ted Andrews uważa, że każdy może skutecznie nauczyć się dostrzegać aurę. „Nie ma w tym niczego magicznego, proces ten dotyczy rozpoznawania aur i zaniechania ignorowania tych doznań. Wymaga to jedynie odrobiny zrozumienia, czasu, praktyki i wytrwałości.”

Książka jest estetycznie wydana z ładną oprawą graficzną. Oprócz tekstu zawiera ona dużo rysunków, wykresów i tabel, dzięki czemu łatwiej można przyswoić sobie wiedzę. Jest odpowiednia zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby poszerzyć swoje zdolności i umiejętności ezoteryczne ale także i dla tych, którzy zaczynają dopiero swoją ścieżkę rozwoju duchowego ponieważ bardzo istotne jest dbanie nie tylko o swoje ciało fizyczne ale przede wszystkim energetyczne.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/09/51-aura.html

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Aura. Jak ją zobaczyć i zinterpretować. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl