Bądź wola Twoja

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Bądź wola Twoja
Książka Bądź wola Twoja
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Anna Boleyn zostaje stracona, a na północy kraju wybucha katolicka rebelia. Królewska armia daje powstańcom krwawą lekcję. Henryk nie spocznie, dopóki ostatni z przywódców nie zapłaci głową. Nowa królowa, piękna i pełna ciepła Jane Seymour przekonuje Henryka aby pojednał się z córkami, Elżbietą i Ma...

Anna Boleyn zostaje stracona, a na północy kraju wybucha katolicka rebelia. Królewska armia daje powstańcom krwawą lekcję. Henryk nie spocznie, dopóki ostatni z przywódców nie zapłaci głową. Nowa królowa, piękna i pełna ciepła Jane Seymour przekonuje Henryka aby pojednał się z córkami, Elżbietą i Ma... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-10-23
ISBN: 978-83-276-0127-8 ( 9788327601278 )
Wydawnictwo: Harleuqin
Stron: 336

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zniewalająca trzecia część "Dynastii..."

"Bądź wola twoja" to trzecia części "Dynastii Tudorów", serii książek opartych na kilkukrotnie nagrodzonym nagrodą Emmy serialu. Posiada on wielu oddanych wielbicieli, którzy bez wątpienia pokochają i papierową wersję przygód znanych historycznych postaci. A jeśli nie oglądaliście tej superprodukcji... czytaj dalej »

Dynastia Tudorów. Bądź wola twoja.

„Dynastia Tudorów” to seria opowieści o potężnym i najbardziej kontrowersyjnym królu w XVI-wiecznej Europie. Książki oparte na scenariuszu superprodukcji „The Tudors”, która nieraz nagradzana była Złotymi Globami, zyskały sobie fanów na całym świecie. Utwór pełen fascynujących, historycznych wydarze... czytaj dalej »

Dynastia Tudorów. Bądź wola twoja

Elizabeth Massie to nagradzana autorka powieści historycznych. Polskiej publiczności znana jest przede wszystkim z serii „Dynastia Tudorów”, którą napisała na podstawie scenariusza do serialu o tym samym tytule autorstwa Michaela Hirsta. Trzecia część, „Dynastia Tudorów. Bądź wola twoja” została wyd... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@kasandra
@kasandra 2014-01-22
Przeczytane (2014-01-22) Posiadam
serce
@xrosemarie
@xrosemarie 2013-11-16
serce
@Sosenka
@Sosenka 2013-11-12
serce
@SemperFidelis
@SemperFidelis 2013-11-01
Przeczytane (2013-11-01) Posiadam
serce

twórcy strony

puchar @SemperFidelis @SemperFidelis pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.