Bezkresny

Kenneth Oppel
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bezkresny
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Bezkresny to największy pociąg, jaki kiedykolwiek zbudowano, właśnie odbywa swój pierwszy objazd po całym kraju. Główny bohater, Nastoletni Will Everett ma rozpocząć przygodę swojego życia, podróżując właśnie tym pociągiem! Towarzyszy swojemu ojcu, który jest pracownikiem kolei i trzy lata wcześniej uratował życie swojemu szefowi. W pociągu podróżuje również trupa cyrkowa oraz … ciało Corneliusa Van Horne'a, wspomnianego wcześniej szefa kolei.
Kiedy tylko Will znajdzie się w posiadaniu klucza do wagonu kolejowego zawierającego bezcenne skarby, natychmiast staje się celem złowrogich bohaterów z przeszłości. Aby przetrwać, Will musi dołączyć do wędrownego cyrku, zaangażować się w pomoc panu Dorianowi, dyrektorowi i przywódcy trupy cyrkowej, i Maren, dziewczyny, która jest ekspertem od ucieczki. Czarne charaktery depczą im po piętach, a Will i Maren usiłują dotrzeć do ojca Willa i uratować pociąg, zanim ktoś go zniszczy.

Data wydania: 2020-01-29
ISBN: 978-83-8141-092-2, 9788381410922
Wydawnictwo: Dwukropek
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 368

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bezkresny

14.12.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

W ramach wstępu powiem tylko, że jeśli ktoś uważa, że książki dla dzieci to książki tylko dla dzieci popełnia jeden z największych czytelniczych błędów. Dzieci zazwyczaj skupiają się na samej fabule, podczas gdy dorosły w lekturze odnajduje drugie dno i to jest według mnie najwspanialsze w całej książkowej przygodzie. Że można tę samą opowieść prz... {} Recenzja książki Bezkresny

@norzechowicz@norzechowicz {}× 1

Moja opinia o książce

Opinie

@norzechowicz
2020-12-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezkresny. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl