Bezpieczna turystyka i rekreacja

Karol Szymański
Bezpieczna turystyka i rekreacja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce zawarto informacje o niebezpieczeństwach, które można napotkać w górach, w lesie, nad wodą, podczas podróżowania różnymi środkami lokomocji, a także szereg wskazówek, jak postępować w danych okolicznościach. Dodatkowo autor zwraca uwagę na wiele istotnych zagadnień, dotyczących uprawiania popularnych w naszym kraju sportów, takich jak między innymi narciarstwo, pływanie, kolarstwo, kajakarstwo oraz nurkowanie. Przydatne też mogą okazać się wskazówki dotyczące zawierania umów ubezpieczeniowych oraz umów z biurami podróży. Natomiast w skrajnych sytuacjach niezbędne będą porady dotyczące ochrony zdrowia oraz pierwszej pomocy. Poradnik ten jest kierowany do wszystkich osób uprawiających różne formy turystyki, w tym do osób niepełnosprawnych, dla których turystyka i związany z nią ruch ma istotne znaczenie w procesie usprawniania organizmu.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61414-05-6, 9788361414056
Wydawnictwo: Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bezpieczna turystyka i rekreacja nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezpieczna turystyka i rekreacja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl