Białoruś.Trudna nie-podleglość

Przemysław Foligowski
Książka Białoruś.Trudna nie-podleglość
Książka Białoruś.Trudna nie-podleglość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

[...]W najnowszej historii Białorusi można wydzielić dwa zasadnicze etapy - rzeczywistość lat 1990 - 1994, czyli czasu budowy i rozwoju instytucji biało - ruskiego państwa, mozolnej pracy nad zrębami suwerenności, prób wydostania się z radzieckiej rzeczywistości oraz czas ponownego podporządkowania republiki potężnemu sąsiadowi, który rozpoczął się w roku 1994 i ma miejsce do dziś.[...]Drugą kwestią jest samo zagadnienie integracji, które we wszelkich aspektach zajmuje obecnie poczesne miejsce w rozlicznych opracowaniach i badaniach. Jest to wynik szeroko zakrojonej integracji europejskiej. Warto więc przyjrzeć się białorusko - rosyjskiemu modelowi integracji, który zdaniem wielu polityków obu krajów jest jedynie odmianą procesu ogólnoeuropejskiego. Od Autora
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-86882-28-1, 9788386882281
Wydawnictwo: Atla 2

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Białoruś.Trudna nie-podleglość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Białoruś.Trudna nie-podleglość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}