Bieszczady

Kazimierz Zarzycki, Zbigniew Głowaciński
Książka Bieszczady
Książka Bieszczady
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Turystyka, włóczęga czy nawet kilkugodzinny spacer za miastem - to jedyna możliwość obcowania z przyrodą, podziwiania piękna krajobrazu, podpatrywania życia, którym tetni las, łąka czy jezioro. Czy jednak potrafimy dostrzec wszystkie ciekawostki przyrodnicze? Spróbujmy wybrać się na wycieczkę w towarzystwie biologa czy leśnika, a wówczas okaże się, że niemal co krok spotkamy interesujące zjawiska biologiczne, charakterystyczne dla danego środowiska rośliny, owady, ptaki i zdobędziemy bogactwo nowych wiadomości. Rolę takiego właśnie doradcy i przewodnika powierzamy bogato ilustrowanej serii "Przyroda polska", która pomoże nam w zwiedzaniu naszych krain geograficznych. Nauczy nas patrzeć, odkrywać, wyciągać wnioski i strzec przyrody ojczystej.  
Data wydania: 1986
ISBN: 83-214-0414-6, 8321404146
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Wiedza Powszechna
Seria: Przyroda Polska
Stron: 182

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bieszczady nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bieszczady. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}